«Історичний огляд особливостей освітніх процесів поляків, українців і білорусів, які проживали на прикордонних територіях (1914–2022 рр.)»: викладачі кафедри математики, інформатики та методики навчання долучилися до вебінару в рамках співпраці

Факультет технологічної і математичної освіти > Новини кафедри математики, інформатики і методики навчання > «Історичний огляд особливостей освітніх процесів поляків, українців і білорусів, які проживали на прикордонних територіях (1914–2022 рр.)»: викладачі кафедри математики, інформатики та методики навчання долучилися до вебінару в рамках співпраці

30 жовтня 2024 року викладачі  кафедри математики, інформатики та методики навчання факультету технологічної і математичної освіти Університету Григорія Сковороди в Переяславі долучились до онлайн-зустрічі викладачів Полтавського державного аграрного університету із Уршулою Рукаш, Мариною Кирилюк й професором Сілезького університету в Катовіце, Інституту історії Лехом Кшижановським. Вебінар було організовано в рамках міжнародної угоди про співпрацю ПДАУ з Регіональним центром удосконалення вчителів «WOM» в Бельсько-Бяла (Польща).

Повідомляється, що програма онлайн-зустрічі передбачала ознайомлення з питанням особливостей освітнього процесу поляків, українців та білорусів, які проживали на прикордонні у 1914-2022 роках.

Лев Кшижановський представив детальний аналіз соціальних, економічних та політичних умов співіснування людей різних національностей та віросповідань у прикордонних з Польщею регіонах. Особливу увагу доповідач приділив організації освітнього процесу в навчальних закладах різних рівнів. Бачення спікера було підкріплене історичними фактами та подіями на різних етапах з 1914 по 2022 роки.

Усі присутні мали можливість поставити запитання та висловити свою думку щодо соціально-економічних, політичних та історичних подій.

На зустрічі були присутні завідувач кафедри Лариса Шевчук, гарант магістерської освітньо-професійної програми Середня освіта (Математика) Роман Бобовський, викладачі кафедри Оксана Шевчук і Юлія Овсієнко, а також партнери, з якими укладено угоди про співпрацю – викладачі Полтавського державного аграрного університету.

У 2024/2025 навчальному році в рамках міжнародної співпраці з іншими країнами та закладами вищої освіти передбачено продовження вивчення тематики попереднього року та  розгляд нових проблемних питань освітнього процесу.

 

Пресцентр кафедри математики, інформатики та методики навчання

Недавні записи