Кафедра теорії і методики технологічної освіти та комп’ютерної графіки - Факультет технологічної і математичної освіти

Кафедра теорії і методики технологічної освіти та комп’ютерної графіки

Факультет технологічної і математичної освіти > Кафедри > Кафедра теорії і методики технологічної освіти та комп’ютерної графіки
kafedra_ftmo2

Зародження кафедри теорії і методики технологічної освіти та комп’ютерної графіки розпочалося ще у 1996 році на кафедрі педагогіки та методики початкового навчання на тодішньому факультеті початкового навчання як окремої навчально-методичної комісії основ теорії та практики  трудового виховання. Така потреба виникла після ліцензування і початку набору на цьому факультеті спеціальності «Трудове навчання і основи підприємництва» (рішення ДАК від 27.12.1996 р.).

У 1998 році при реорганізації структурних підрозділів вищого навчального закладу та у зв’язку з розширенням переліку спеціалізацій, за якими розпочато підготовку студентів на відділенні «Трудове навчання», відбулося створення факультету трудового навчання та біології, а кафедра була поділена на дві. Тому з червня 1998 року розпочала функціонувати кафедра загальнотехнічних та методичних дисциплін, яку продовжив очолювати доцент Васенко В.В.

Зростання контингенту студентів зумовило виокремлення нового педагогічно-індустріального факультету, а тому 31.01.2003 р. кафедра реформується і з неї утворюється два навчально-наукові підрозділи, кафедри фізико-технічних дисциплін й кафедра теорії і методики трудового навчання та креслення. Завідувач кафедри доцент Васенко В.В. У червні 2004 р. ці кафедри знову об’єднуються під загальною назвою кафедра загальнотехнічних дисциплін і методики викладання трудового навчання та креслення. Завідувачем кафедри, замість обраного за конкурсом на посаду декана факультету Васенка В.В. призначено доктора педагогічних наук, професора В.К. Сидоренко.

У червні 2010 р. назва навчально-наукового підрозділу змінюється на кафедра теорії і методики викладання трудового навчання та креслення. Нею продовжив керувати професор Сидоренко В.К.

Оптимізація структури вищого навчального закладу створила передумови для перейменування у 2012 р назви кафедри на кафедра загальнотехнічних дисциплін і методики викладання трудового навчання та креслення. Очолив її доктор педагогічних наук, професор Грітченко А.Г.

Розширення переліку спеціальностей підготовки студентів потребує зміни спрямованості роботи кафедри. Це стало причиною зміни і її назви. З вересня 2014 р. вона стала називатися кафедрою технологічної освіти та професійної підготовки. Завідувачем кафедри призначено доктора педагогічних наук, професора Торубару О.М.

Потреба одночасної акредитації двох різних спеціальностей зумовила необхідність вузького спрямування діяльності кафедри на технологічну та професійну освіту. Тому у 2015 р. кафедра знову реформується і ділиться на дві: теорії та методики професійної підготовки й теорії і методики технологічної освіти та комп’ютерної графіки. Завідувачем останньої призначено Васенка В.В.

КЕРІВНИЦТВО

Васенко В.В.

Васенко Василь Васильович

кандидат педагогічних наук, доцент

Завідувач кафедри теорії і методики технологічної освіти та комп’ютерної графіки 

Особистий профіль  »

ЗАСТУПНИКИ

Великдан Ю.В.

Великдан Юлія Віталіївна

старший викладач

Заступник завідувача кафедри з виробничих питань та профорієнтаційної роботи

Особистий профіль  »

Вересоцька Н.І.

Вересоцька Наталія Іванівна

кандидат педагогічних наук, старший викладач

Заступник завідувача кафедри з наукової роботи

Особистий профіль  »

Герасимчук В.П.

Герасимчук Віктор Петрович

кандидат педагогічних наук, старший викладач

Заступник завідувача кафедри з навчально-методичної та міжнародної роботи

Особистий профіль  »

СКЛАД

Гончаренко О.М.

Гончаренко
Олексій Миколайович

доктор історичних наук, професор

Особистий профіль  »

Юрженко В.В.

Юрженко
Володимир Васильович

доктор педагогічних наук, професор

Особистий профіль  »

Брехунець А.І.

Брехунець Анатолій Іванович

кандидат педагогічних наук, доцент

Особистий профіль  »

Хищенко О.О.

Хищенко
Олег Олександрович

кандидат педагогічних наук, доцент

Особистий профіль  »

СТАРШИЙ ЛАБОРАНТ

Красюк В.М.

Красюк Валентина Михайлівна

ГРАФІК РОБОТИ

Пн. – Пт. – 830–1700
Сб. – Нд. – вихідний

Обідня перерва: 1230–1300

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Адреса: 08401, м. Переяслав-Хмельницький, вул. Ноковиївське шосе, 2, поверх № 3, каб. 317.

+38 (04567) 5-45-42

 kafedratopp@ukr.net

Facebook

Перейти до вмісту