Кафедра математики, інформатики і методики навчання

Факультет технологічної і математичної освіти > Кафедри > Кафедра математики, інформатики і методики навчання
kafedra_ftmo1

Як навчально-науковий підрозділ кафедра математики, інформатики і методики навчання розпочала діяльність з 1998 р. у складі факультету підготовки вчителів трудового навчання та біології (завідувач – кандидат фізико-математичних наук, доцент Надія Василівна Філоненко).

У зв’язку зі створенням педагогічно-індустріального факультету (2003) кафедру було реорганізовано у дві нові: теорії та методики математики й інформаційних технологій (завідувач – кандидат фізико-математичних наук, доцент Надія Василівна Філоненко) та кафедру обчислювальної техніки й інформаційних технологій (завідувач – кандидат педагогічних наук, доцент Валерій Феодосійович Хомич). У наступному році вони об’єдналися в кафедру теорії і методики математики й інформаційних технологій.

У 2010 році  в зв’язку з реорганізацією підрозділів вузу на базі кафедру було перейменовано в кафедру математики, інформатики та методики навчання (завідувач – доктор фізико-математичних наук, професор Грищенко О.Ю.) З 2016 року кафедру очолює кандидат педагогічних наук, доцент Шевчук Лариса Дмитрівна.

Кафедра математики, інформатики та методики навчання є випусковою, здійснює підготовку за  спеціальністю 014. Середня освіта (Математика) галузі знань 01. Освіта кваліфікація: Вчитель математики, Спеціалізація: Інформатика першого та другого рівня вищої освіти.

КЕРІВНИЦТВО

Шевчук Л.Д.

Шевчук Лариса Дмитрівна

доктор педагогічних наук, професор

Завідувач кафедри математики, інформатики та методики навчання

ЗАСТУПНИКИ

Лоха А.А.

Лоха Анатолій Анатолійович

старший викладач

Заступник завідувача кафедри з профорієнтаційної роботи

Бобовський Р.П.

Бобовський Роман Петрович

кандидат педагогічних наук, доцент

Заступник завідувача кафедри з навчально-методичної та міжнародної роботи

Гірко В.Л.

Сб. – Нд. – вихідний

Обідня перерва: 1230–1300

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Адреса: 08401, м. Переяслав-Хмельницький, вул. Ноковиївське шосе, 2, поверх № 3, каб. 316.

pif-mimn@ukr.net