Вчора святкувала свій День Народження Валерія Валеріївна Мічуда

Факультет технологічної і математичної освіти > Новини факультету > Вчора святкувала свій День Народження Валерія Валеріївна Мічуда

Професорсько-викладацький та студентський склади, природничо-технологічний факультет, зокрема, кафедра географії, екології і методики навчання вітає з Днем народження кандидата історичних наук, доцента кафедри географії, екології і методики навчання Валерію Валеріївну Мічуду!

Шановна Валеріє Валеріївно!

Прийміть найщиріші побажання міцного здоров’я, сімейного щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх Ваших справах та починаннях. Нехай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість. Нехай доля і надалі буде прихильною до Вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів!

Ваш природничо-технологічний факультет, колеги та студенти