Щирі вітання з нагоди Дня народження Ярової Олесі Анатоліївни

Факультет технологічної і математичної освіти > Новини факультету > Щирі вітання з нагоди Дня народження Ярової Олесі Анатоліївни

Сьогодні, 11 квітня 2019 року, свій День народження святкує кандидат біологічних наук, доцент кафедри біології та методики навчання природничо-технологічного факультету ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди», незамінний працівник і прекрасна жінка Ярова Олеся Анатоліївна.

Люба Олесе Анатоліївно!

Вітаємо Вас з цим чудовим Днем. Бажаємо міцного здоров’я, жіночого щастя, іскристої життєвої енергії, подальших успіхів у щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях. Зичимо не лише дослідити життя в усіх його проявах, а й сповна ним насолодитись.

Нехай завжди Вас підтримують і надихають рідні люди, а доля збагачує життєвою мудрістю, натхненням та радістю сьогодення. Наснаги Вам у професійному зростанні та яскравих моментів у житті!

З повагою професорсько-викладацький та студентський колективи університету