Найщиріші слова привітання з Ювілеєм Наталії Іванівні Вересоцькій

Факультет технологічної і математичної освіти > Новини факультету > Найщиріші слова привітання з Ювілеєм Наталії Іванівні Вересоцькій

Сьогодні, 17 квітня 2019 року, Ювілей в кандидата педагогічних наук, старшого викладача, заступника декана з наукової роботи, заступника завідувача кафедри теорії і методики технологічної освіти та комп’ютерної графіки природничо-технологічного факультету ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди»  з наукової роботи Наталії Вересоцької.

Шановна Наталіє Іванівно!

У особливий день Вашого життєвого календаря Ваші колеги та студенти щиро зичать Вам усіляких гараздів, безмежного щастя, міцного здоров’я, благополуччя, невичерпної енергії і наснаги у всіх Ваших добрих справах та починаннях.

Нехай Ваша енергійність, душевність і людяність притягують до Вас тих, хто не тільки працює і спілкується з Вами, а й нових надійних друзів та однодумців.

Коли День народження святкує така самодостатня та успішна жінка, дуже важко підібрати влучні слова, які правильно опишуть всю щирість звернення і не загубляться серед сотень інших привітань. Бажаємо аби Ваша робота завжди була достойно оцінена, а Вас завжди оточували повага та любов.

З повагою професорсько-викладацький та студентський колективи університету