Вітання з нагоди Дня народження Бориса Олексійовича Чернова

Факультет технологічної і математичної освіти > Новини кафедри географії > Вітання з нагоди Дня народження Бориса Олексійовича Чернова

Сьогодні, 1 травня 2019 року, педагогічний та студентський колективи ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» щиро вітають з Днем народження кандидата педагогічних наук, професора, завідувача кафедри географії, екології і методики навчання Бориса Олексійовича Чернова.

Шановний Борисе Олексійовичу!

Прийміть найщиріші побажання! Нехай Ваше життя завжди буде сповнене радістю, добрим сміхом і любов’ю. Будьте безмежно щасливі кожну хвилину свого життя. Бажаємо, щоб Ви завжди досягали найвищих результатів у всьому і ніколи не знали розчарувань.

Зичимо Вам взаєморозуміння зі студентами і щирої поваги колег, світлого затишку в будинку і зігріваючої любові близьких людей, міцного здоров’я і благополуччя. Нехай Ваша професія дарує Вам загальне визнання, а Ваша робота приносить добрі плоди.

від щирого серця професорсько-викладацький та студентський колективи університету