Сердечні вітання з нагоди Дня народження Олени Миколаївни Бокшиц

Факультет технологічної і математичної освіти > Новини факультету > Сердечні вітання з нагоди Дня народження Олени Миколаївни Бокшиц

Сьогодні, 24 червня 2019 року, День народження святкує кандидат історичних наук, доцент кафедри теорії та методики професійної підготовки ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» Олена Бокшиц.

Дорога Олено Миколаївно!

Хочемо побажати Вам щирих посмішок, щасливих сподівань, веселих жартів, добрих справ, насичених кольорів життя, світанків натхнення, романтичних пригод та здійснення усіх бажань.

Хай кожен день буде сповнений гарним настроєм, душевними зустрічами і плідною працею, а янгол-охоронець завжди оберігає Вас! Зичимо  успіхів у справах, серця, сповненого любові, нових відкриттів та яскравих емоцій. Будьте щасливою повсякчас!

Зі щирою повагою, професорсько-викладацький та студентський колективи університету