Слова вітань з нагоди ювілею линуть Наталії Павлівні Нікітчук

Факультет технологічної і математичної освіти > Новини факультету > Слова вітань з нагоди ювілею линуть Наталії Павлівні Нікітчук

Сьогодні, 13 липня 2019 року, ювілей святкує диспетчер деканату природничо-технологічного факультету «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» Наталія Павлівна Нікітчук.

Дорога Наталіє Павлівно!

Бажаємо здоров’я і натхнення, любові і уваги, тепла і сонячного настрою, успіхів у всіх починаннях, яскравих вражень і веселки емоцій! Хай у Вашому домі завжди панують спокій, затишок і гармонія. Зичимо бути щасливою, радіти життю, дивуватися, насолоджуватися кожною хвилиною, мріяти, завжди мати вірних, надійних друзів.

Нехай у Вашому житті завжди будуть квіти і сюрпризи, посмішки і хороші події, щастя і радість, удача і везіння, кожен день буде наповнений яскравими подіями, кожна мета буде досягнута, а люди, що зустрічаються на Вашому шляху, несуть добро, любов та добрий настрій.

Зі щирою повагою, професорсько-викладацький та студентський колективи університету