Вітання з нагоди Дня народження Еліни Ігорівни Пилипчук

Факультет технологічної і математичної освіти > Новини факультету > Вітання з нагоди Дня народження Еліни Ігорівни Пилипчук

Сьогодні, 21 липня 2019 року, День народження святкує викладач, заступник декана природничо-технологічного факультету ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» з виховної роботи Еліна Ігоріна Пилипчук.

Дорога Еліно Ігорівно!

Прийміть наші найщиріші побажання міцного здоров’я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх Ваших добрих справах. Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість. Нехай доля і надалі буде прихильною до вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів!

Нехай здійсняться усі заповітні мрії, а будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив! Нехай підґрунтям плідної професійної діяльності буде натхненна думка і підтримка близьких!

З повагою, професорсько-викладацький та студентський колективи університету