Вітання з нагоди Дня народження Юлії Віталіївни Великдан

Факультет технологічної і математичної освіти > Новини факультету > Вітання з нагоди Дня народження Юлії Віталіївни Великдан

Сьогодні, 3 серпня 2019 року, День народження святкує викладач кафедри теорії і методики технологічної освіти та комп’ютерної графіки ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» Юлія Віталіївна Великдан.

Дорога Юліє Віталіївно!

Від душі зичимо Вам побільше яскравих емоцій і незабутніх вражень. Нехай в голові паморочиться від любові, а земля йде з-під ніг від щастя. Хай Вас завжди зігрівають теплі слова близьких і рідних, колег та студентів, а Вашого серця ніколи не торкається тінь розчарувань.

Нехай у всіх починаннях Вас неодмінно супроводжує вдача, розуміння і підтримка з боку рідних, колег і однодумців, непроста робота приносить лише задоволення і творчі перемоги, а в очах ніколи не згасає запал та віра у найкраще. Наснаги та усіляких гараздів і довгих щасливих літ!

З повагою, професорсько-викладацький та студентський колективи університету