Бобовський Роман Петрович – з Днем народження!

Факультет технологічної і математичної освіти > Новини факультету > Бобовський Роман Петрович – з Днем народження!

4 серпня 2019 року чудовий день народження святкує старший викладач кафедри математики, інформатики і методики навчання Роман Петрович Бобовський.

Романе Петровичу!

Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров’я, миру, благополуччя, невтомності та нових здобутків у повсякденній відповідальній діяльності, успішного здійснення всіх професійних і особистих задумів.

Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють і допомагають колеги, минають негаразди й непорозуміння.

Бажаємо, щоб робота приносила Вам радість. Щоб Ваші старання були виправдані вдячністю Ваших студентів. Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням і радістю сьогодення. Зі святом!

Колеги та студенти, кафедра математики, інформатики і методики навчання