Сердечні вітання з нагоди Дня народження Лариси Дмитрівни Шевчук

Факультет технологічної і математичної освіти > Новини факультету > Сердечні вітання з нагоди Дня народження Лариси Дмитрівни Шевчук

Сьогодні, 20 серпня 2019 року, День народження святкує кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри математики, інформатики та методики навчання ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» Лариса Дмитрівна Шевчук.

Дорога Ларисо Дмитрівно!

У цей чудовий день від усього серця хочемо побажати Вам здійснення всіх бажань. Нехай усі грандіозні плани реалізуються, а успіх, радість і натхнення стануть постійними супутниками. Зичимо Вам нових звершень та досягнень, вірних друзів, міцного здоров’я, родинного затишку, успіху у всіх починаннях та достатку.

Хай Ваші задуми перетворюються в успішні справи. Нехай те, що Ви робите, завершується очікуваними результатами і високими винагородами! Бажаємо, щоб Вас завжди оточували радісні і щирі посмішки Ваших рідних. Творчого натхнення та достатку!

З повагою, професорсько-викладацький та студентський колективи університету