Вітаємо з Днем народження Оксану Миколаївну Пильтяй

Факультет технологічної і математичної освіти > Новини факультету > Вітаємо з Днем народження Оксану Миколаївну Пильтяй

Сьогодні, 29 серпня 2019 року, День народження святкує кандидат історичних наук, старший викладач кафедри теорії і методики технологічної освіти та комп’ютерної графіки ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» Оксана Миколаївна Пильтяй.

Шановна Оксано Миколаївно!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, особистого людського щастя, життєвої наснаги та радості, здобуття нових вершин у всій Вашій багатогранній діяльності. Насичених буднів і відмінного відпочинку, любові і поваги від колег та рідних, справжнього та щирого жіночого щастя. Хай кожен день проходить в оточенні найдорожчих серцю людей в любові та злагоді!

Нехай доля буде прихильною до Вас, дарує яскравий успіх й щедрі результати, а Божа ласка супроводжує у всіх планах, починаннях та звершеннях!

З повагою, професорсько-викладацький та студентський колективи університету