Вітаємо з Днем Народженням Ольгу Федорівну Глобу

Факультет технологічної і математичної освіти > Новини факультету > Вітаємо з Днем Народженням Ольгу Федорівну Глобу

Сьогодні, 29 лютого 2020 року, свій День народження святкує кандидат історичних наук, доцент Глоба Ольга Федорівна!

Шановна Ольга Федорівна!

Бути чудовою людиною та професіоналом своєї справи дано не кожному, але нашому колективу з Вами пощастило! Колектив кафедри біології і методики навчання від душі вітає свою колегу з Днем народження!

Бажаємо завжди залишатися такою ж креативною, життєрадісною, тактовною та цілеспрямованою. Ми бажаємо Вам не тільки творчих успіхів і кар’єрного зростання, а й сімейного затишку і звичайного людського щастя. Щоб Ваше особисте життя тільки надихало Вас до нових подвигів у роботі, а робота стимулювала до добробуту і комфорту у Вашій домівці.

Успіхів вам у всіх починаннях і на вашій посаді. Завжди легкості у розв’язанні важливих питань, компромісів і взаєморозуміння в колективі. Авторитету в підлеглих і поваги у студентів.

Бажаємо, щоб з роками впевненості в собі й міцних сил тільки додавалося, щоб за плечима залишалося багато добрих справ і благородних вчинків, щоб попереду завжди був чистий і світлий горизонт родинного щастя і затишку. Будьте здорові, будьте кохані!

колектив кафедри біології і методики навчання