Вітаємо з Днем народження Ангеліну Степанівну Бараняк

Факультет технологічної і математичної освіти > Новини факультету > Вітаємо з Днем народження Ангеліну Степанівну Бараняк

Сьогодні, 3 березня 2020 року, День народження святкує старший лаборант кафедри біології і методики навчання ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» Ангеліна Бараняк.

Дорога Ангеліно Степанівно!

Веселій людині, добрій, чуйній і великодушній – наші вітання з днем народження і найкращі побажання! Бажаємо завжди бути в ритмі життя, міцно зайняти гідну нішу і завжди залишатися такою ж красивою, чарівною, милою і неповторною! Нехай мудрість і терпіння допомагають долати життєві перешкоди для постійного руху вперед.

Бажаємо Вам світитися від щастя, сяяти здоров’ям, пити нектар любові, отримувати сповна всі блага, які здатен подарувати цей світ, насолоджуватися виконанням бажань, радіти кожному дню, зачаровувати своєю красою, досягати неможливого, жити, творити, любити і перемагати!

Прес-центр кафедри біології і методики навчання