Врятуймо життя студента В’ячеслава Лисенка разом!

Факультет технологічної і математичної освіти > Допомога > Врятуймо життя студента В’ячеслава Лисенка разом!

Студентський та викладацький колективи ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» звертаються з проханням про допомогу у зборі коштів на лікування студента IV курсу природничо-технологічного факультету спеціальності «Середня освіта еографія Лисенка В’ячеслава Олександровича, 1999 року народження.

Сковородинівця спіткала тяжка хвороба, і нині йому проводять чергове оперативне втручання, він не може пересуватися. Діагноз – панкріонікроз (гостра форма панкреатиту). Родина справді перебуває у вкрай тяжкому становищі, тому фраза про те, що кожна гривня допомагає врятувати життя зовсім не є перебільшеною – констатуємо, що усе залежить виключно від нас.

Картка ПриватБанку: 5168 7573 8784 5359 – Плашенко Максим Миколайович.

Ми не одноразово доводили, що не залишаємо в біді тих, кому це дійсно потрібно! Не будьмо байдужі – від нас справді залежить більше, ніж ми думаємо!

Прес-служба університету