Факультет технологічної і математичної освіти > Новини факультету > Сковородинівці долучилися до екологічної акції

«Усе пов’язано з усім» (Баррі Коммонер) – саме під таким гаслом 17 вересня 2020 року студенти III курсу спеціальностей «Географія» і «Біологія та здоров’я людини» факультету гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій Університету Григорія Сковороди в Переяславі під керівництвом кандидата біологічних наук, доцента кафедри біології і методики навчання Олени Дзюбенко долучилися до акції, яка відбулася в рамках обласної цільової Програми охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів Київської області на 2019-2022 роки.

Акція відбувалась за підтримки Департаменту екології та природних ресурсів Київської обласної адміністрації у Національному історико-етнографічному заповіднику «Переяслав».

Учасники заходу взяли участь у висадці багаторічних декоративних насаджень. Кожен студент, який долучився до акції, отримав методичну літературу екологічного спрямування від департаменту екології та природних ресурсів Київської області.

Прес-служба факультету гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій