Факультет технологічної і математичної освіти > Новини факультету > У місті Кременчук відбувся ІІ тур Міжнародного конкурсу студентів-науковців: робота здобувача Олександра Волкова ввійшла до 12 кращих

Протягом 2-4 червня 2022 року у Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського проходив ІІ тур Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 015 «Професійна освіта (за спеціалізацією)».

Галузева конкурсна комісія розглянула 42 студентські наукові роботи, поданих на конкурс, авторами яких стали 32 студента українських ЗВО та 15 студентів із 12 закордонних закладів освіти, серед яких: University of West London (Англія), Ariel University (Ізраїль), Goethe University Frankfurt (Німеччина), University of Applied Sciences Amberg-Weiden (Німеччина), University of Wroclaw (Польща), Cracow University of Economics (Польща), Vilniaus Gedimino technikos universitetas, (Литва), Pavol Josef Safarik University in Koshytse (Словаччина), University of Presov (Словаччина)та інші.

За підсумками рецензування, галузевою комісією було обрано 12 найкращих наукових робіт (21 студент), автори яких були визначені переможцями Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт.

За результатами розгляду наукових робіт, галузева конкурсна комісія спеціальності 015 «Професійна освіта (за спеціалізацією)» нагородила Дипломом I ступеня Олександра Волкова – студента ІІІ курсу, спеціальності 014 Середня освіта (Математика). Темою його роботи було «Формування цифрової компетентності майбутніх учителів математики засобами хмарно-орієнтованих технологій». Керівниця Олександра – доктор педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри математики, інформатики та методики навчання  Університету Григорія Сковороди у Переяславі Лариса Шевчук.

Ми щиро вітаємо Олександра Волкова та його керівницю, і зичимо їм упевнено прямувати до нових наукових вершин, примножуючи славні традиції Університету Григорія Сковороди в Переяславі. Бажаємо не зупинятися на досягнутому!

Пресцентр кафедри математики, інформатики та методики навчання