Факультет технологічної і математичної освіти > Анонси факультету > «Цифрова трансформація освіти: виклики, технології, ресурси»: перша науково-практична конференція молодих учених відбудеться 18-19 травня

За співініціативи Університету Григорія Сковороди в Переяславі, Інституту цифровізації освіти НАПН України Український освітянський видавничий центр «ОРІОН», Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, Український державний університет імені Михайла Драгоманова, Полтавська державна аграрна академія 18-19 травня 2023 року у заочній формі на базі альма-матер відбудеться І науково-практична конференція молодих учених «Цифрова трансформація освіти: виклики, технології, ресурси».

Метою конференції є залучення студентів до науково-практичної діяльності та стимулювання і підтримка наукової діяльності молоді з прикладних досліджень у галузі цифрових технологій.

Зібрання відбудеться за такими тематичними напрямками роботи:

• Використання цифрових технологій у освітньому процесі.
  • Інформаційні системи керування у виробництві, освіті та науці.
  • Комп’ютерне моделювання у вивченні математики та цифрових технологій.
  • Методика формування цифрової компетентності педагога.
  • Проблеми підготовки викладача математики, інформатики та цифрових технологій.
  • Системи захисту інформації та інформаційна безпека.
  • Сучасні технології навчання у процесі професійної підготовки фахівця.
  • Цифровізація публічного управління в Україні.

Робочі мови конференції: українська, англійська.

Подача заявок та тез доповідей  для опублікування до 18 травня 2023 року.

Організаційний внесок становить 100 грн. Реквізити на оплату організаційного внеску конференції.

Отримувач Університет Григорія Сковороди в Переяславі (розрахунковий рахунок №UA978201720313211002201003726, банк ДКСУ м. Київ,  ЄДРПОУ 04543387, МФО 820172 з поміткою за конференцію «Цифрова трансформація освіти: виклики, технології, ресурси», ПІП учасника.

По завершенню конференції усім авторам буде надіслано програму конференції та сертифікати учасників (12 годин, 0,4 кредита ЄКТС) (*.pdf) на електронні адреси до 1.06.2023р.

Частину коштів у розмірі 25 % від організаційного внеску конференції буде перераховано на потреби ЗСУ.

Контактний тел.: Людмила Ісак (+ 380975397209).

Для участі у конференції необхідно надіслати на електронну пошту оргкомітету:

1. Матеріали тез доповідей.
  2. Анкету-заявку (відомості про авторів, наукового керівника і навчальний заклад).

З вимогами до оформлення та порядковим оформлення матеріалів усі охочі можуть ознайомитися в інформаційному листі.

Пресцентр кафедри математики, інформатики і методики навчання