Стейкхолдери спеціальності 015 Професійна освіта (охорона праці)

Красова Л.А.

Красова Любов Андріївна

начальник Переяславського управління Бориспільської філії Київського обласного центру зайнятості

Динько

Динько Володимир Анатолійович

кандидат педагогічних наук, директор Державного професійно-технічного навчального закладу «Бориспільський професійний ліцей».

Ребенок В.М.

Ребенок Вадим Михайлович

доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри професійної освіти та безпеки життєдіяльності Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка

Слюсар І.В.

Слюсар Ірина Володимирівна

викладач вищої категорії, заступник директора з навчально-виробничої частини державного професійно-технічного навчального закладу «Переяслав-Хмельницького центру професійно-технічної освіти»

Домарецбкий В.С.

Домарецький Вадим Сергійович

випускник ОП

Роздорожній П.А.

Роздорожній Павло Андрійович

завідувач відділення природних ресурсів. Викладач першої кваліфікаційної категорії Боярського фахового коледжу НУБіП України.

Бабак О.А.

Бабак Олександр Анатолійович

випускник ОП, викладач кафедри цифрових технологій навчання Університету Григорія Сковороди в Переяславі.